Toto tvrdenie bude znieť zvláštne. Ak chcete zvýšiť testosterón, začnite vo svojej strave prijímať tuky. Teraz si mnohí pomysleli, že som sa musel zblázniť. Z každej strany počúvate, že tuk a cholesterol sú najväčší nepriateľa ľudstva. Ale nebojte sa, viem čo hovorím.

V poslednej dobe sa konečne začína tuk brať vážne a status nepriateľa získal cukor. Podľa štúdie, ktorej sa zúčastnilo 39 zdravých medzi 50. a 60. rokom. Počas 8 týždňov boli na vysoko tukovej diéte a následne zmenili jedálniček za nízko tukovú. Ich hladina testosterónu na nízko tukovej diéte poklesla o 12 percent.

Ďalej vás už nebudem nudiť. Podstatné je vedieť, že ak konzumujete cukor, karbohydráty, vlákninu a nízkotučné potraviny, vaša mužnosť, energia sa vytratí. Pretože váš testosterón ide rapídne dole.

Typická otázka, ktorá napadne takmer každého z vás. Ak budem jesť tuk, tak ten tuk priberiem. Omyl. Ide o jeden z najväčších mýtov.

Ak budete jesť tuk spolu s karbohydrátmi, tak vám vyskočí hladina inzulínu, ktorý sa začne meniť na tuk. Ak však vaša diéta pozostáva z tukov ale minima karbohydrátov, tak sa tuku báť nemusíte, pretože vaša hladina inzulínu je v poriadku.

K téme tuky a karbohydráty sa ešte vrátime, pretože ide o komplexnejšiu tému.

Ak chcete zvýšiť testosterón, začnite jesť tuky 4.50/5 (90.00%) 2 votes
Ak chcete zvýšiť testosterón, začnite jesť tuky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

TOPlist